Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Konsol/vägghylla 15836058



*

nr 1583 6058


Konsol/vägghylla

keramik, Italien. Bredd: 19 cm, Höjd. 28 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 4 december 2023
kl 18:26:33


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/11 21:12:45 1      100 kr
30/11 21:22:55 2      Vinnande bud
1/12 22:47:57 3      200 kr
1/12 22:47:57 2      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa höjd italien italiensk italy keramik konsol skåp sydeuropa vägghylla
  • 8307 ArbetsskÃ¥p
    1930-tal, mörkbetsad björk. Bredd: 60 cm, djup: 43..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:34
  • 8193 Bokhylla
    John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:36
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8309 BokhylleskÃ¥p
    2 st, 1910, ek. Bredd: 118 cm, djup: 41 cm, höjd: ..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:39
  • 8276 Cake stand
    England, 3 hyllplan. Höjd: 90 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:59
  • 8119 Ã‰tagère
    Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38




Ladda ner broschyr